Czym jest AFA Klamath?

afa klamath

AFA to skrót od nazwy Aphanizomenon flos-aquae, algi, która stanowi bogate źródło cennych dla naszego organizmu wartości. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju minerały, pierwiastki śladowe oraz aminokwasy. Dzięki zawartości tych dobroczynnych składników, AFA stanowi środek sprzyjający naszemu zdrowiu w sposób wszechstronny – chroni przed rakiem, wzmacnia odporność oraz poprawia ogólną kondycję ciała i samopoczucia. Drugi człon nazwy tej algi brzmi Klamath i bierze się on z jedynego dobrego miejsca uprawy tej rośliny – jeziora Klamath znajdującego się w stanie Oregon w USA. Jedynie to miejsce zapewnia odpowiednie warunki do prawidłowego wzrostu rośliny. Miejsce jest stale zasilane energią pochodzącą z wulkanicznego podłoża. Dzięki mocy mikroklimaty, na tej ziemi rosną najlepsze suplementy diety sprzyjające utrzymywaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Co zawiera w sobie AFA Klamath?

AFA Klamath to mikroalga, o której wyjątkowości stanowi skład. Jest on bardziej korzystny dla naszego zdrowia niż skład popularnej spiruliny i chlorofilu. Przede wszystkim, AFA jest w pełni naturalnym suplementem diety, w przeciwieństwie do dostępnych na rynku witamin w kapsułkach lub proszkach zawierających składniki mineralne.

AFA jest stuprocentowo naturalna, dlatego składniki, jakie zawiera są przyswajalne całościowo. Wśród nich znajdziemy antyoksydanty mające właściwości antynowotworowe, a także witaminy z grupy B, zwłaszcza duże ilości witaminy B12. Oprócz tego, jest to skarbnica aminokwasów oraz źródło enzymów i dobrych dla naszego zdrowia tłuszczy.

Gdzie kupić AFA Klamath?

Mikroalgi AFA kupimy w sklepach internetowych ze zdrową żywnością. Przed zakupem warto jest upewnić czy produkt pochodzi z zaufanego źródła. Sprawdzony produkt AFA Klamath znajdziemy na afaklamath.pl – warto sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *