Fotografia ślubna – czego boją się Panny Młode

Dzień ślubu, to jak się powszechnie mówi, najważniejszy dzień w naszym życiu. Wszystko w nim powinno być idealne, tak samo jak i efekty „po”, czyli fotografie i film. Państwo Młodzi długo i skrupulatnie wybierają dobrego fotografa, przeglądają jego dotychczasowe reportaże ślubne, dowiadują się czy pracują w duecie, na jakim sprzęcie, jaki jest czas realizacji zamówienia, no i cena. Im większa tym lepszy fotograf i zdjęcia. Podobno.

Kiedy Panna Młoda, a w sumie to już żona, dostaje do rąk płytę ze zdjęciami, jakie wykonał fotograf Dębica, Katowice czy Kraków, to bez znaczenia skąd jest fotograf i gdzie robił zdjęcia, następuje chwila grozy. „A co jeśli wyglądam jak beza, a te zdjęcia są najgorsze z najgorszych?”, moment włożenia płyty do napędu DVD trwa wieki. W myślach przewija się cała uroczystość ślubna i nadzieja, że nie ma tam żadnego żenującego zdjęcia przyjaciół i członków rodziny, a już na pewno nie nas samych.

Pamiętamy długie i mozolne pozowanie do zdjęć plenerowych na polu ze zbożem lub w ogrodzie botanicznym. Pamiętamy pieniądze wydane na wycieczkę do Krakowa, Paryża, Londynu etc., aby mieć niezapomniane zdjęcia z sesji ślubnej. Pamiętamy stres, który towarzyszył nam podczas przygotowań, aby wyglądać perfekcyjnie i najładniej jak się da. A co jeśli to wszytek poszło na marne? Pociesze Cię, nie poszło. Wszystko jest idealnie. Ty jesteś idealna. Twoja sukienka wygląda idealnie. Twój świeżo upieczony mąż jest wyjątkowo przystojny. A zdjęcia nadają się na okładki magazynów. Fotograf, którego wybraliście, i któremu słono zapłaciliście zrobi wszystko żeby wszyscy byli zadowoleni.

Fotografia ślubna Dębica, Tarnów czy Jasło, to ze względu na mało ciekawych miejsc na sesje, nie łatwy orzech do zgryzienia dla fotografa. Jednak za to bardzo dochodowy i każdy fotograf stara się jak może, a przy tym wie dokładnie co robić, żeby sesje były jak najpiękniejsze i udane. Zaufaj mu i bądź sobą, a na pewno będziesz zadowolona ze swoich zdjęć ślubnych..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *