Jak dopasować sukienki dla druhen?

sukienki dla druhen

Wybór sukienek dla druhen sprawia często bardzo dużo problemów pannie młodej. Warto pamiętać o paru podstawowych zasadach, na które warto zwrócić uwagę w wyborze takich sukienek. Przede wszystkim sukienki dla druhen powinny być dość skromne, jednak eleganckie. Skromność takich sukienek wiąże się z faktem, że nikt przecież nie może przyćmić stroju panny młodej. Druhny po prostu nie mogą wyglądać lepiej od panny młodej. Tak więc sukienki te powinny być raczej proste. Suknie dla druhen nie powinny być koloru białego.

Druhny mają się odróżniać od panny młodej, a zasada głosi że na ślubie tylko i wyłącznie panna młoda powinna być ubrana na biało. Wiąże się to również ze staropolską tradycją. Dlatego też wszystkie kolory zbliżone do białego odpadają z pewnością. No i należy znaleźć suknie bardziej uniwersalne. Jak wiadomo, każda kobieta ma inną budowę i nie każda będzie wyglądać w tej samej sukni tak samo dobrze, jak inna. Dlatego też, nie można sugerować się sukienkami, które są przystosowane do indywidualnej budowy ciała. Sukienki powinny być proste i uniwersalne, aby każda kobieta wyglądała w nich dobrze. Sukienki dla druhny możemy zamówić i uszyć na zamówienie, a możemy zakupić w sklepie.

Przy takim zakupie, warto zabrać ze sobą swoją druhnę i razem z nią wybrać odpowiednie sukienki. Jak wiadomo, taka druhna będzie się czuła o wiele lepiej w kreacji, którą sama wybierze, niż w takiej, która została wybrana bez jej udziału. Samopoczucie druhny będzie wtedy o wiele większe. Nie warto również wybierać pierwszej, lepszej sukienki. Decyzję o zakupie lub odrzuceniu konkretnej sukienki, powinna poprzedzić szczegółowa analiza sukienek z innych sklepów. Warto mieć porównanie i większy wybór, nie tylko pod względem wyglądu ale również ceny. Ceny sukienek na ślub są bardzo konkurencyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *