Mieszkania w Krakowie – wielka konkurencja

Biorąc pod uwagę coraz większe wymagania naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć Państwu możliwość odbycia wirtualnego spaceru, w celu dokładnej oceny jakości oraz  standardu oferowanych przez  mieszkań. Ponieważ jesteśmy świadomi tego jak trudną decyzją jest wybór mieszkania, chcemy umożliwić Państwu zapoznanie się z jak największą liczbą ofert, bez konieczności zwiedzania każdego z lokali.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy Państwu zarówno zdjęcia gotowych propozycji jak i fotografie przedstawiające tryb budowy oraz urządzania pomieszczeń. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup mieszkania w stanie surowym, jesteśmy gotowi nawiązać współpracę w kwestii podstawowego zagospodarowania lokum, zgodnie ze wszystkimi wskazówkami i prośbami z Państwa strony.

Nasz system posiada również opcję zaawansowanej wizualizacji, dzięki której mogą Państwo przeanalizować wszystkie możliwe opcje zagospodarowania  wybranej przestrzeni oraz podjąć decyzję bez najmniejszego ryzyka.

Większość naszych  doradców posiada doświadczenie w dziedzinie aranżacji wnętrz, oprócz tego stale korzystamy z pomocy wybitnych architektów ,którzy są gotowi podjąć się zleconych przez Państwa zadań.

Staramy się stale nadążać za trendami w dziedzinie budownictwa, dlatego każda planowana przez nas inwestycja budowlana jest poddawana surowej ocenie naszych najlepszych architektów. Dzięki imponującej wiedzy na temat obecnych tendencji, nasi eksperci są w stanie przekształcić każdy projekt tak, aby był zgodny z współczesną modą oraz Państwa potrzebami..

2 Responses to Mieszkania w Krakowie – wielka konkurencja

  1. Ilona pisze:

    Witam serdecznie, w związku z zakupem mojego pierwszego własnego mieszkania w Krakowie, od SM Salwator, chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami na temat tego dewelopera. Zgodnie z tematem artykułu, w pełni zgadzam się z autorem, że mieszkań w Krakowie buduje się od groma i z doświadczenia powiem, że niestety spora część z nich jest droga lub posiada jakieś ukryte wady. Przejrzałam naprawdę mnóstwo ofert mieszkaniowych od różnych deweloperów i wybór padł na SM Salwator. Myślę, że był to najlepszy możliwy wybór. Firma uczciwa, z dużym doświadczeniem, terminowa, a przede wszystkim nie zdzierająca z człowieka ostatniego grosza i stawiająca na wysoką jakość. W odbieranym przeze mnie mieszkaniu od nich nie było absolutnie żadnych niedociągnięć czy wad. Wszystko dobrze wykonane i zgodnie z projektem. Polecam!

  2. Sławek pisze:

    Pani Ilono, zgadzam się z Panią co do Spółki Salwator. Bardzo dobry developer i do tego dodałbym jeszcze, że ceny potrafią mieć mocno konkurencyjnie. Warci uwagi, moje oczekiwania spełnili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *